| Florian80 a întrebat:

Am o tableta Samsung tab s8 plus si vad ca nu primeste update de soft nici macar la android 13 ca sa nu zic de 14.
Ce pot sa fac?
Ms

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu mai primeste update si vrei mai mult, atunci cumpara-ti un tab nou.

| Florian80 explică (pentru Bula):

Mai bula.pe langa ca esti prost din nastere mai si semnalizezi! aceasta tableta are update uri pana in 2026. Mai citeste si tu ....macar din cand in cand... ceva in afara de. reviste deocheate?

| NLS a răspuns:

Ai incercat un Factory Reset?
Posibil sa aiba a ta un blocaj, se se fi jucat cineva prin Developer Options, etc.

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Salut! Nu ii da resetare, nu face nimic! Ai răbdare pana la următoarele update uri, eu la telefonul meu nu mai primisem update uri de aproape 1 an și după am primit! Asta fiind mai de mult, având un s10 plus