| Lovelykat a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini(S5570)si mi-am descarcat muzica in telefon.Cand vreau sa o ascult apare pe ecran, la melodia respectiva"Nicio aplicatie nu poate executa aceasta actiune". Am dat la setarile pentru melodii si imi apare:"Afisare fisiere ascunse","Afisare extensie de fisier" si "Setare director de pornire". Am dat click pe Setare director de pornire si imi apar aceleasi foldere care le-am creat eu intr-o aplicatie(ca sa ma exprim asa). Si jos imi scrie"Set. acasa" si "Änulare". Am dat pe"Set. acasa", dar tot nu merge.Stie careva ce as putea face? Fara raspunsuri.oh go on.

1 răspuns:
| BlackMillFan a răspuns:

Cu ce aplicatie ai descarcat muzica? decat sa te complici asa e mai bine daca o pui de pe calculator. Descarci,, Kies,, intri in el, intri in my computer, cauti acolo folderu pentru telefon, cauti folderul,, Media,, si pui acolo melodiahappy apropo telefonul il conectezi la calculator prin usb. eu am descarcat melodii direct de pe internet cu telefonul si n-am avut problemethinking