| Lovelykat a întrebat:

Poate ma puteti ajuta.Am un telefon samsung galaxy mini(S 5570)...Am descarcat muzicaa dpe calculator in telefon. Dar la telefon nu canta deloc'straight face. Spune "Nicio aplicatie nu poate executa aceasta actiune".
1. Ce are? Am descarcat aiurea?
2)Cum pot sa fac corect(spuneti voi pasii).

Răspuns Câştigător
| Lseparatio a răspuns:

Verifica ca melodiile sa fie in unul din aceste 2 formate : MP3, WAV. Nu sunt dule din nou in calculator asta in cazul in care nu le mai ai si convertestele in unul din formatele alea. Recomand MP3. Cred ca sunt in alt format si de aia nu merg. Telefonul nu le recunoaste. Am vazut in specificatiile telefonului ca e un "Android" deci daca ai net instaleaza pe el : Real Player si va merge apoi in aproape orice format. O seara cat mai placuta.

5 răspunsuri:
| An0nim01 a răspuns:

Salut!
1.Verifica aplicatia pentru muzica (daca are)
2.vizioneaza clipul asta: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=uNd0Bti3R14

Sper ca o sa reuseti!

| RăzvannRăzviii a răspuns:

Incearca alt player muzical, cauta pe Android Market Winmap

| Lovelykat explică:

Din calculator in telefonwinking.nu vrea dpe net'winking

| Adryann00 a răspuns:

Trebuie sa fie mp3?

| AndyBoy11 a răspuns:

Caz 1: Direct de pe telefon:
downloadezi winamp de pe android market si cauti in aplicatie melodia pe care o cauti.

Caz 2: (care are mai multe sanse) Dupa ce ai winamp pe telefon, conectezi telefonul la calculator si descarci cautand pe net melodia cautata care sa fie MP3!

Bafta!