| Sebby a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini si am instalat si Samsung Pc Studio 7 si Samsung Kies dar cu toate acestea USB-ul meu nu merge. Adica problema este ca nici la calculator acolo jos nu il mai arata iar pe telefon scrie doar ca se incarca. Ma puteti ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

Prima data... intra in setarile telefonului si vezi ca e o chestie de genul "depanara prin usb" daca nu e bifata bifeaz-o. si trebuie sa mearga.
daca nu lasa numai kies-ul, ca e posibil sa dea conflict intre cele doua softuri. dar incearca prima.

| Sebby explică (pentru eandopuncttk):

Unde anume la setari mai exact ca nu am gasit nicaieri nimic de USB ca am cautat?

3 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Intra in setari pe telefon, dai la conexiuni pc si selectezi pc studio, apoi conecteaza tel prin usb. daca nu merge incearca sa descarci Samsung new pc studio, ca asta e pentru cele cu touch. incearca cu si asa si asa si imi spui daca a mers. bafta!

| Sebby explică:

Nu mai conteaza acum merge laughing. Multumesc.