| Vyp_Spany_1998 a întrebat:

Am un Samsung galaxy S i9003 si mi se tot inchide singur si ramane logo ul Samsung pe ecran si trebuie sai scot batteria nu stiu ce are am incercat de toate antivirusul bitdefender, revenire la setarii din fabricaa si tot nu merge

Răspuns Câştigător
| Master2233 a răspuns:

Pai nu mai ai garantie? Daca nu du-l la reparat...reinstaleazati software-ul. Poate o fi de la baterie sau daca tia cazut pe jos happy.

| Vyp_Spany_1998 explică (pentru Master2233):

Am facut deja resoftarea si garantia s-a dus si nu mmia scapat pe jos

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. degeaba pui antivirus, ca e android, e egal cu 0(nu se numesc virusi)
2. daca e d ela soft, trebuie o resoftare. daa mai ai garnatie, da-l la ei ca sa il rezolve, sa nu te chinui tu sau sa chinui tu pe altii(pe gratis)