| Mihai_Andrei_1990_lnnp a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace 5839! am incercat sa ii fac root si am instalat niste prostii si acum cand il aprind ramane blocat cu logo Samsung pe ecran. Si nu intra nici in Download mode, doar in recoveri mode. Cum as putea sa ii fac o resoftare?

2 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Mai bine nu ii faceai, il poti face praf!

| MariusS71 a răspuns:

La root e ceva special. Daca se opreste in timpul lui asa ramane. Nu stiu ce sa faci ca daca ramane blocat cu logo-ul. Du-te la cineva care se pricepe la telefoane sau cel mai bine la un service. E posibil sa il strici de tot, trebuia de prima data sa mergi la cineva care se pricepe.