| Crash123 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s plus si mi-am instalat Android 4.0.4 ICS si merge totul perfect dar nu am android market si aplicatiile de la google si nu stiu cum sa le fac mentionez ca am incercat faza cu gapps-ics-20120429-signed.zip (pentru Google Play și alte aplicații google.) dar nu merge ce as putea face? funda pentru cel care merge

3 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Android Market a fost schimbat in Magazin Google Play.

| Crash123 explică:

Nu ai inteles problema prima data cand ai telefonul ca la inceput ai andorid market si se schimba singur dar eu nu il am pe andorid 4.0.4 cum as putea face sa il am.

| Pascani_Tatuaje_1985 a răspuns:

Aceeasi problema si la mine, ma gandesc sa revin la gingerbread...