| marius22x a întrebat:

Cum pot sa trec aplicatiile android pe card la Samsung galaxy trend lite? Am incercat tot felul de aplicatii de pe google play dar nu merge,,app2,, ceva de genu.nu stiu cum sa fac.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu mai incerca ca incerci degeaba pe telefonul ala.

| djdani2010 a răspuns:

Adica sa iti treci jocurile pe care le ai in telefon, sa le treci pe card s-au invers?

| Costei_Calin_1993 a răspuns:

Nu merge am si eu galaxy trend lite si la fel imi face are 4 GB numai pentru jocuri si aplicatii muzica filmele se pot muta pe card jocurile nu. iti spun asta pentru ca si am avut problema asta si m-am dus la service si asta mi-au zis si ei