| iuliaiuli18 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 mini si l-am scapat azi pe gresie si i s-a facut ecranul alb. Se aprinde, dar ramane cu ecranul alb. M-ar interesa daca, mai intai as putea sa-i fac eu ceva ca sa-si revina, iar daca nu se poate asta acasa, m-ar interesa cat costa repararea lui la service.
Sunt din Craiova. Nu-mi trebuie neaparat un pret din Craiova, asa in mare ca sa stiu cam cat costa. A, si de la ce poate sa fie chestia cu ecranul alb? thinking

1 răspuns:
| Negulescu_Gabriel_1994 a răspuns:

Pai cred ca este folia...ai incercat sa te suni dupa alt tel sa vezi daca suna? daca merge este folia..costa undeva la 80-130Ron sal repari depinde de service