| TutiQ a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 plus iar la galeria foto am un album cu semnul de la picasa si nu pot sterge pozele din albumul respectiv. Mentionez ca nu am instalat programul picasa pe telefon. Nu stiu cum sa fac sa scap de pozele astea.

5 răspunsuri:
| alice014 a răspuns:

Probabil ai sincronizat telefonul cu contul de google. Pot aparea, de exemplu, poze incarcate pe blogger si chestii din astea. Poti sa dezactivezi sincronizarea sau sa te loghezi pe google sau picasa si sa le stergi de acolo.

| TutiQ explică (pentru alice014):

Am sters pozele de pe contul de google, am dezactivat sincronizarea dar unele poze tot ramaneau. Pana la urma am aflat cum. trebuie sa ma duc la setarile galeriei si sa sterg ceva de acolo. Multumesc oricum!

| prettywoman2012 a răspuns:

Se intra în Galerie la setări. Dezactivezi Google photo. Apoi tot la setări apare"conținut pentru afisare". Si trebuie debifat Picasa. Și gata

| Negreci_Felicia_1995 a răspuns:

Spune-mi si mie te rog cum ai reusit ca si eu am acc problema. dau funda

| Todoran_Madda_1995 a răspuns:

Ma puteti ajuta eu nu stiu sa fac folder nou in galerie va rog ajutati-ma