| LaughWithMe a întrebat:

Este urgent! Am un Samsung galaxy s3, cand am instalat facebook pe telefon, m-am conectat la google si alte siteuri..Au aparut pozele mele de pe facebook si google la mine in galerie si nu stiu cum sa le sterg. Nu le pot sterge ca si pe cele facute sau descarcate.
Azi dimineata testam camera foto si am facut niste poze care intentionam dupa sa le steg, le-am sters dar am vazut ca mai am un album cu o poza facuta atunci pe care nu o pot sterge (poate am apasat eu pe ceva din greseala, dar vreau sa o sterg), iar la poza scrie "Auto Backup" ..Va rog spuneti-mi cum le pot sterge laughing DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| LaughWithMe explică:

Am reusit sa sterg pozele cu ajutorul acestui videoclip http://www.youtube.com/watch?v=EUq1LRNlmD4 ..doar pozele de la facebook nu le-am sters inca, dar acelea nu ma deranjeaza atat de tare

| Mimcik a răspuns:

Tine mult apasat pe album, iar apoi vei vedea sus cum apare Selectati, apoi apesi pe stergere!
Funda?

| LaughWithMe explică (pentru Mimcik):

Da,asa se sterg pozele normale, dar astea ce au aparut din senin nu pot sa le sterg. Am cautat peste tot pe net, am reusit sa sterg pozele de la google, dar pozele de la facebook si de la Auto Backup ce mi-au aparut in galerie nu am putut sa le sterg. sad

| beni14 a răspuns:

Multumesc mult videoul ala m-a ajutat foarte mult.

| xXAndr3y98Xx a răspuns (pentru beni14):

Si pe mine m-a ajutat foarte mult big grin

| ralushca_galushca a răspuns:

Salut,

La pozele din facebook trebuie sa intri in setari sa cauti sa nu ti se mai salveze automat in telefon. Acelasi lucru e valabil si pentru alte aplicatii. Trebuie sa intri la setarile lor si sa opresti salvarea automata.

La cele din back up trebuie sa cauti la google+ sa opresti optiunea de auto back up.
https://www.quora.com/......ung-Note-2