| OanaBeautiful a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 ....cu android 4.1.2 si pot sa fac update la versiunea 4.3... Ce parere aveti de versiunea 4.3 ( pro/ contra )? Merita update-ul? Primul raspuns detaliat primeste funda! >:

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Daca e versiunea oficiala adica OTA fara cablu venita de la sine, este o versiune foarte buna, merita facut update, o sa ai iconitele de fb cum sunt la iphone, si multe alte imbunatatiri.
daca intampini probleme contact me
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

2 răspunsuri:
| SonicTheHedgehog a răspuns:

Da, poti da update la versiunea 4.3.

| mihnulet a răspuns:

Pai pana la urma versiunea este facuta ca telefonul tau sa poata suporta o grafica mai buna... dar pana la urma pentru a descarca majoritatea aplicatilor depe planet iti trebuie o versiune mai mare de 2.0