| innamaria a întrebat:

Am un samsung GT-S5230. in urma cu vreo doua luni mi-am schimbat numarul si de atunci nu pot nici cum sa-mi mai instalez netul. vreau sa mentionez ca pe cealalta cartela mi-am facut setarile automate, iar dupa a mers...acum nu pot sa mai imi fac setarile automate si nu stiu ce sa mai fac sa mearga! stie cineva ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| temugin a răspuns:

Da, du-te cu el la un magazin al operatorului (Orange, cosmote, sau ce cartela ai) si ti-l fac ei, gratis