| RyuK17 a întrebat:

Am un Samsung GT-S5560i si l-am scapat in apa si cred ca s-au ars cele trei butoate de jos...inclusiv butonul rosu.L-am stins,l-am desfacut si l-am sters, iar acum nu mai pot sa-l aprind deoarece nu mai merge butonul rosu....Stiti alta modalitate prin care as putea sa-l aprind?

1 răspuns:
| poateEU a răspuns:

Nu exista o alta modalitate, nu poti decat sa il duci la un service (de recomandat chiar servisulwinking Samsung de pe iuliu maniu, este chiar in incinta apaca), daca nu poti sa il duci la un service normal, dar acolo nu este foarte sigur