| Ionescu_Florin_1989 a întrebat:

Sal am venit cu o problema am un telefon Samsung sgh j700 si nu,mai stiu ce sa fac l-am desfacut l-am sters de praf la butoane si tot nu imi merge si mie imi merge cifrele si butonul rosu restul verde,c,stanga,dreapta,ok,sus,jos, back, meniu nu imi mai erge si la facut telefoane nu am bani sa dau. va rog ajutati-ma, si cine imi va da raspunsul cel bun in voi declara raspuns castigator happy

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Schimba folia la tastatura posibil sa nu iti mai faca contact sau desprinde-o de pe placa si strage sub ea cu alcolo

| Ionescu_Florin_1989 explică (pentru sinblade27):

M-am uitat sub folie si nu era praf sau altceva am apasat si pe alea de sub folie si nu merg daca mai stii vreun raspuns mai raspunde-mi pe TPU