| gmxromania78 a întrebat:

Am un Samsung I900 Omnia, si mi s-a rupt conectorul de alimentare. Se poate schimba? Cat costa?

Răspuns Câştigător
| xDr0gs a răspuns:

Da se poate schimba! Du-te la o reprezentanta Vodafon, Orange sau Germanos si intreaba sigur o sa gasesti.Din pacate nu stiu cat costa.Dar nu costa mult! Sper ca te-am ajutathappy

| xDr0gs a răspuns (pentru xDr0gs):

A si am uitat sa-ti spun sa iti iei doar de la o reprezentanta sa fie original incarcatorul: adica de firma LG, SAMSUNG ETC. Fiindca daca nu e de firma sunt sanse mari sa ti se strice telefonul!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La orice magazin GSM gasesti mai ieftin incarcator dar si firele se pot lega apoi dai bine cu banda de aia neagra si o sa mearga.

| denismerty a răspuns:

Tot aceeasi problema am intampinato si eu la un Motorola v360, al fost cu el la o un service de telefoane, unde lia schimbat cu totul acel conector, m-ia luat un jur de 40lei,dar am si un dezavantaj,nu incarca decat in anumite pozitii, imi dau spumele pana reusesc sa-l fac sa incarce, iar daca trag un pic de el se rupe iar si trebuie sa plec iar la reparat, sfatul meu e sa-ti ei o baterie de rezerva si un incarcator unviersal, si cat incarca o baterie o folosesti pe cealalta si tot asa, si stai si fara grija.