| aty91 a întrebat:

Cum se schimba limba la Samsung Omnia i900? Ca vreau sa o schimb si nu gasesc cum. Multumesc happy

5 răspunsuri:
| cristian_1115 a răspuns:

Intri pe setari dupa care mergi la language si acolo ar trebui sa gasesti si romina, depinde te meniul telefonului.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate ca si eu caut de 4 zile

| dutza99dutza a răspuns:

Nu stiu, al meu e in italiana si incerc sa schimb limba da nu pot, si tot incerc de vreo 2 saptamani.

| Otvos_Dz_1969 a răspuns:

Al meu e in italiana, si ma chinui frate de o saptamana.nu mai stiu ce sa-i fac.nu sant bune de nimic.

| speedy_6641 a răspuns:

Am dat si eu peste unu dar in 3 zile am aflat ca nu se poate schimba numai cu un soft anume... dar nici ala nu il gasesc, daca aflati ceva anuntati-ma si pe mine, multumesc