| AlexLasagna1 a întrebat:

Am un Samsung j3, pe care am instalat aplicatia Stremio.Cum as putea reda continutul de pe stremio pe un televizor avand in vedere ca nu este unul smart?

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

La unele dispozitive ai posibilitatea de a folosi un cablu MHL ( micro-usb la un capat, HDMI la celalat ), dar numarul de televizoare care suporta asa ceva e destul de limitat. In plus telefonul tau nu pare sa suporte asa ceva, cel putin eu nu il vad in lista : https://www.mhltech.org/devices.aspx?tid=1

In concluzie : nu prea poti.