| Pompilescu a întrebat:

Am un smart tv de la Samsung si as dori sa pot urmari seriale descarcate pe pc de pe televizor. Am instalat Samsung Link si cand aleg de pe smart hub sa urmaresc videoclipuri din calculator imi zicea ca cererea nu poate fi efectuata. Stie cineva cum pot rezolva aceasta situatie?

1 răspuns:
| Ochelari_Pandicornii_2000 a răspuns:

Stick de memorie. E simplu.
Daca nu te descurci, vezi sa nu faci vreo prostie de capul tau! Cauta pe un forum, intreaba pe cineva pe facebook inainte de a aciona, cinea cu experienta multa.