| omnia7 a întrebat:

Am un Samsung Omnia i8700 7 e nou telefonul deblocat! Dar am o singura problema,merge cartela de : Vodafone,cosmote,danemarka, Germania, orice tip...cand bag cartela de Orange scrie : SIM ERROR! INVALID OR MISSING! AJUTATI-MA VA ROG FRUMOS CU O SOLUTIE!

Răspuns Câştigător
| SilverCry a răspuns:

Du-te la Orange si ia o cartela noua cu numarul tau, cartela e problema, o fi deteriorata!

1 răspuns:
| Sensitive a răspuns:

O fi expirat cartela si s-a blocat, din cauza ca n-ai mai folosit-o.