| blahblahx100 a întrebat:

Am un Samsung Star1. Nu are GPS dar are o aplicatie GOOGLE MAPS.Am accesat-o si zice "Aplicatia se incarca. wait". Am asteptat ceva timp dar nu se incarca. Ce pot face ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Lɑяisɑ a răspuns:

Bună.
Nu ştiu cum,dar mie mi-a mers cand am scos cartela, dar mi-a arătat doar o parte din harta.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

Are gps!

| elenyss a răspuns:

Uite aici specificatile data ale telefonului: Data GPRS Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps
EDGE Class 12
3G No
WLAN No
Bluetooth Yes, v2.1 with A2DP
USB Yes, v2.0.

GPS au pana si telefoanele alea cu lanterna de pe timpu' lu Pazvanti Chioru. Nu puteai avea oricum Google Maps fara sa ai GPS... nu e greu de loc, ba mai si insisti in prostia ta. Ramai acolo si cumpara-ti fix!

| blahblahx100 explică:

Ba nu are

| blahblahx100 explică:

Eu am intrebat de ce nu merge nu sa imi spui u specificatiile telefonului si aburerile tale daca nu vrei sa raspunzi nu raspunde