| Märÿan_Märÿån_1992 a întrebat:

Am un Samung galaxy ace s5830i si se restarteaza in continu...l-am folosit si cand l-am uat in mana s-a stins singur si l-am aprins si se restarteaza singur in continui

Răspuns Câştigător
| danutz2006 a răspuns:

Incearaca sa mergi la un service GSM unde sa ii rescrie soft-ul.
Exista posibilitatea sa se poata rezolva din asta si nu e o problema de placa de baza sau alte componente

1 răspuns:
| ekkk a răspuns:

Placa de baza e de vina am avut si eu unul si din pacate imi facea la fel, am fost la un gsm si mi-au spus ca placa de baza e vinovata
FUNDA?