| anonim_4396 a întrebat:

Am un smart Pad S21.Si din greseala am varsat foarte putina apa pe el.Dar apa nu a intrat decat pe sageata dreapta si cea din jos.Dar de atunci nu-mi mai merge deloc bine tastatura. Apas un buton si imi scrie 2 litere, sau imi scrie alta litera fata de ce apas eu.Ce ar trebui sa fac sa o repar?

1 răspuns:
| Hosu_Gabriel_1998 a răspuns:

Cred ca stiu eu, daca nu iti mai merge ai face bine sa o duci la un reparator.O curata(scoate apa) si gata. Sper ca te-am ajutat