| abc23 a întrebat:

Am un Smart TV Samsung, 3D, si as vrea sa-i iau un fel de DVD Player, mai exact un BluRay sau un Media Player, care sa aiba suport pentru introdus DVD-uri.

Acest media player are suport pentru DVD-uri? Eu nu cred ca are. http://www.altex.ro/media-player-egreat-r6s-full-hd-3d-m p3-hdmi-negru

Dar acest BluRay? Are suport pentru DVD-Player.

Care credeti ca sunt mai bune pentru redarea DVD-urilor? Includ aici toate tipurile de DVD-uri, plus 3D.

3 răspunsuri:
| russu33 a răspuns:

Rolul unui media player este tocmai acela de a inlocui dvd-ul. Viitorul apartine hard disk-urilor externe. Nu te complica cu DVD-uri sau blueray-uri. Copiazale si ruleazale pe un media player (eventual 3D).
O zi buna.