| Drag0nu a întrebat:

Salut, imi puteti spune niste monitoare bune de 120hz? si daca monitoru asta are 120hz? http://www.emag.ro/......D0MKZBBBM/

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cu placa aia nu faci nici un rahat mai pe romaneste cu 120hz. Daca vrei 120hz discutam de la gtx 970 in sus.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Realiezi ca pentru 120hz iti trebuie un monstru de placa video, iar monitoarele cu 120hz is de pe la 2000 lei in sus...

| Drag0nu explică (pentru sltlp):

Poti sa imi raspunzi la intrebare? banii nu sunt o problema pentru mine happy

| sltlp a răspuns (pentru Drag0nu):

Ce placa video ai ca sa îți zic dacă are sens măcar sa cumperi 120hz.

| Drag0nu explică (pentru sltlp):

O sa imi cumpar o placa video gx740 2gb 128bit...de aia vreau sa stiu daca are 120hz monitorul acela

| Drag0nu explică (pentru Drag0nu):

Gt730 pardon

| sltlp a răspuns (pentru Drag0nu):

Cu placa aia nu faci nici un rahat mai pe romaneste cu 120hz. Daca vrei 120hz discutam de la gtx 970 in sus.