| Casey24 a întrebat:

Am un smartphone cu android 4.2.2 jelly bean, si se tot actualizeaza apicatii(e un program android act...) inutile gen office pe care nu le folosesc si nici nu pot sa le sterg si imi consuma memoria care nu este prea mare.Am acolo o optiune care spune ca pot dezactiva(programul care face actualizari ), dar imi zice ca dupa se poate comporta necorespunzator. Ce sa fac, daca a-ti mai avut si voi aceasta problema raspundeti.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dezactivat porcăria aia automată când aveam Android și nu se comporta nimic corespunzător. Fă update-urile manual, strict la ce ai nevoie.

1 răspuns:
| FrumoasaFata a răspuns:

Da si nu poti sterge tot din telefon deoarece asa le-ai avut de cand l-ai luat da ai putea sa dai root sau ceva de genu si dupa le stergi si dezactiveaza nu are ce sa se intample doar la soft e bine sa mai dai cate un update