| marianaadriana a întrebat:

Am un smartphone iar butonul de power on/off merge f f greu. Am garantie la el si vreau sa ma duc sa mi-l repare. Mi-l primeste? Adica nu o sa zica ca e vina mea ca nu mai merge? big grin Iar daca m-as duce la un service gsm oarecare cat m-ar costa repararea butonului? happy

Răspuns Câştigător
| pizzahut a răspuns:

Daca telefonul nu este zgariat ti-l va accepta. La un service GSM e posibil sa te coste cam mult. De pidla, deblocarea unui telefon m-a costat 30 de lei. Mergi acolo si vezi cat iti cere.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai o sa constate care e defectul si daca e din vina ta nu o sa il primeasca.