| lovin_9899 a întrebat:

Am un Sony Ericsson K800i si nu-mi mai merge tasta cu sageti. L- am desfacut complet, am incercat sa-l curat, dar tot nu merge. Ce as putea sa i fac? In afara sa-l arunclaughing

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Gsmnet.ro. scuze

4 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Dul la un service autorizat... ca sfat, cumparai piesa care iti spune de acolo ca e defecta separat ca majoritatea astora sunt jepcari.
bafta

| CybeRAthlete a răspuns:

Si app, recomand pentru asta gmsnet.ro.
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncal la sesrvis laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceeasi problema cu Sony ericssonul meu w200i=un harb de telefon vai de capul lui, l-am uitat intr-o ploaie afara, bine ploua foarte incet si cand m-am dus sa il iau dupa 2 minute de ploaie bine bureza mai mult picura afara, era ud pe fata si cred ca este si inauntru, l-am desfacut si cand am vazut cate piese au cazut nu imi venea a crede ca le-am pus la loc s. a. Asa sa ne intoarcem:nu stiiu ceee saaaaaa faaaaaaaaaaaaaaac x( x( x( crying crying crying crying crying