| leuzzz a întrebat:

Este convenabil sa dau 30 lei pe un Sony Ericsson k800i care nu-i merge 3 butoane

Răspuns Câştigător
| feraryyy78 a răspuns:

Daca ti-o cerut numai 30 de lei pe el eu zic sa nici nu mai stai pe ganduri ca butoanele se pot repara foarte ieftin!

1 răspuns:
| XxRoyalxX a răspuns:

Ti-e ti se pare? Esti sigur ca nu ii merge 3 butoane, esti sigur ca nu mai are nimic?
E un pic dubios la pretul ala. Daca e stricat. Poate de-aia il vinde ieftin. Eu zic sa astepti Black Friday, si iti iei un telefon mai bun, aproape la acelasi pret.winking