| deluXxe a întrebat:

Am un Sony Ericsson w595 care nu mai vrea sa salveze pozele. Nici pe card, nici in telefon straight face Spatiu este suficient, arata ca "se salveaza" apare poza pentru 0.3 sec si se reda pe camera. Dar poza nu o salveaza. Videoclipurile le salveaza, nu are treaba, dar pozele nu. L-am resetat si tot nimic. Ce pot face? sad

1 răspuns:
| McBoy a răspuns:

Ai intrat pe net pe telefon? Sau ai bagat fisiere din pc pe telefon? Ai un mic virus in telefon tu personal nu ai ce ii face, dar du-te la un servis. Funda?