| shadow_2791 a întrebat:

Am un sony ericsson xperia x8 si mi-am downloadat dp net niste teme f tari, le instalez in telefon, sunt acceptate dar nu stiu cum sa le pornesc, nu isi fac iconita si nici la tapete interactive nu le gasesc, dar cand intru la Setari- aplicatii le gasesc instalate, ce trebuie sa fac? DAU FUNDITA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai reusit sa le instalezi? ca eu tot incerc si nu reusesc crying am inteles ca trebuie sa instalez pc companion, dar dupa ce l'am instalat nu se deschide crying( ce sa fac? cine ma ajuta plzzz crying((