| deathproof a întrebat:

Mi-am instalat multe jocuri si programe pe Sony Ericsson Vivaz si astazi cand m-am uitat in el imi apareau iconitele doar la cateva. Daca intru in managerul de aplicatii imi arata ca sunt instalate. Cum sa le gasesc?!

2 răspunsuri:
| deathproof explică:

Merci pentru raspuns, insa nu cred ca esti in domeniu. Am sters eu ceva accidental din "Private" si din aceasta cauza nu le mai gaseam. Multumesc oricum

| Vallentyne a răspuns:

Intra unde sunt inst si fale Shorcut.; x ca sa le ai si sa le vezi tot timpul.; x