| anonim_4396 a întrebat:

Am un sony ericssson w350 si nu mai merge incarcat cu incarcatorul, merge doar prin conectare la unitatea de la calculator, prin usb. Credeti ca e o problema care tine de telefon sau doar de incarcator? Daca e de la incarcator, stiti cumva de unde imi pot lua altul?

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cred ca incarcatorul are cv...

| JustMeFlory a răspuns:

Cred ca de la incarcator.Totusi incearca si un alt incarcator(de la un prieten, amic)sa vezi daca merge.

| domidoc a răspuns:

Evident ca de la incarcator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mergi și cumpără un încărcător de la orice firmă de telefonie mobilă.
Pa, pa.