| lorena1gianinak a întrebat:

Buna seara fete și băieți! Am o problema (din nou)cu telefonulsad. Știți că v-am zis că mi-am luat un încărcător nou care părea că merge,până când telefonul meu a inceput sa îmi facă fente,că sa zic așa. Uneori,nu mereu,când îl pun la încărcat,sta câteva secunde și apoi nu mai incarca,nu iese de la încărcat,nu nimic, îl las așa fără să îl ating și se oprește din încărcat. Apoi scot încărcătorul din telefon și îl bag iar, apoi iar nu mai incarca și repet asta până rămâne la încărcat. Am folosit același încărcător pe alt telefon și nu am avut problemă. Încărcătorul este intact 100%

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Portul de incarcare e defect si trebuie schimbat. Difera in functie de model, dar ar trebui sa fie sub 200 de lei.

| user0010 a răspuns:

Dacă i-ai dat pălincă, normal că nu se mai încarcă, vrea și el să doarmă.

| lorena1gianinak explică (pentru user0010):

Data viitoare îi dau vodca

| tasr123 a răspuns:

Cumpara alt telefon

| relustefan a răspuns:

Telefonul este de vina mai exact bateria!

| Dragon1007 a răspuns:

Eu am un s10+ și un z flip 3 s10+ este murdar portul curăță cu atenție portul de încărcare și după Bagă-l la încărcat