| Inquisitor a întrebat:

Am un stick ADATA UV150/32GB pe care l-am imprumutat unui prieten si cred ca mi-a pus un virus(el e nebun dupa piraterie si l-am imprumutat sa isi faca un joc)cum pot sa verific? Dau funda big grin!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De antivirus nu ai auzit?

| gelu1970 a răspuns:

Il conectezi la pc si inainte de orice il scanezi cu un bun program antimalware.

| octav005 a răspuns:

Daca nu ai nimic imporetant pe el. ii poti da format si il ai ca nou. fara virusi

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, instaleaza un antivirus recomand avast free si descarca instaleaza scaneaza cu malwarebytes anti-malware de aici:https://www.malwarebytes.com/mwb-download/ varianta free