| RazvanAdrian06 a întrebat:

Am un stick cu multe lucruri ce imi trebuie de pe el.Il bag in usb si apare "Safely Remove Hardware and Eject Media".USB-urile merg toate 100%.Nu apare drive-ul in My Computer! Dar apare ca este instalat in Device and Printer! Ce as putea sa fac ca sa pot intra pe stick?

7 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Stiu problema ta si sincer nu mai poti recupera documentele, daca vrei te pot ajuta sa iti refaci sectorele de usb ¨sa il facen sa mearga ¨

| RazvanAdrian06 explică (pentru Ax3LdeV):

Nu conteaza macar sa pot face sa mearga stik-ul

| Ax3LdeV a răspuns:

Atunci te pot ajuta ai neveie obligatoriu de windows 7 sau xp si teamview, iti trimit adresa mea de yahoo sa te asist

| Daniel_9018 a răspuns:

Click dreapta my computer >manage>removable storage

| RazvanAdrian06 explică (pentru Daniel_9018):

Eu nu gasesc Removable storage

| Daniel_9018 a răspuns (pentru RazvanAdrian06):

Si wind sp2?

| RazvanAdrian06 explică (pentru Daniel_9018):

Windows 7 ultimate am