| Morar_Sonia_Bianca_1993 a întrebat:

Am un stick de 8 gb, vreau sa pun muzica pe el, si ma lasa sa pun cat vreau, dar merge doar primele 145 copiate, restul auzindu-se ca si la remix, adica nu merg, o alta problema e ca mi se tot creaza un fisier singur de 0 kb si copii la cateva melodii, sticul l-am formatat si doar FAT32 (DEFAULT) ma lasa, care ar fi problema si ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Formateaza-l in NTFS. Fat32 daca nu ma insel iti permite sa pui fisiere de maxim 3-4gb pe stick.

| Morar_Sonia_Bianca_1993 explică (pentru Jipa95):

Dupa ce il formatez ntfs, nu mi-l deschide imi cere sa il fac fat32, si problema e ca imi trebuie sa ascult muzica in masina