| alxp a întrebat:

Am un stick usb si nu pot sa copii pe el. Daca il formatez rezolv ceva? Si daca da cum il pot formata?

3 răspunsuri:
| BDoruAndrei a răspuns:

Click dreapa-format-start clcik dreapta pe stick in calculator

| Alecs98 a răspuns:

Bagi stikck-ul in Usb Apoi intri in My computer Dai pe Usb Disk Sau Cum ai tu numele la stick apoi dai clik dreapta FORMAT bifezi Quik Format apoi dai start si astepti pana ti se incarca jos un chenar si gata sper ca te-am ajutat. fundita+vot :d