| anonim555344 a întrebat:

Am un stik de 4 gb si l-am bagat la masina la briceta printrun aparat care ascult muzica in masina si a facut scurt si a iesit fum cand am bagat stiku in calculator nu mil recunoaste s-a ars? ideile voastre repede plizz

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Probabil ascultai muzica de la un modulator FM in care ai introdus stickul si a iesit fum. Idei? Altul, iti cumperi alt stick si probabil si alt modulator pentru ca cele doua sunt compromise si nu ai ce sa repari la ele, mai ales la stick, asta e cea mai buna idee si mai sigura.

| anonim555344 explică (pentru nutepriveste21):

Dar aveam si date pe stik cum se pot salva

2 răspunsuri:
| anonim555344 explică:

Dar mai e vreo posibilitate sa salvez datele care erau pe el Nu este cazul meu ci a unui coleg si vreau sa-l ajut