| Reek54 a întrebat:

Am un subwoofer Genius 5.1, daca as mai cumpara o placa audio pot tine 2 subwoofere de acelasi tip?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Da si nu.
Nu pentru ca windows-ul stie sa foloseasca doar 1 dispozitiv de redare audio. Gen nu poti sa redai simultan pe ambele placi de sunet.
DAR
vezi ca desi ai integrata, poti seta ce sa faca fiecare mufa. Adica chiar daca e microfon, sa il pui sa redea muzica.
Oricum, nu merita sa faci asa ceva, mai bine cumperi ceva mai puternic decat 2 mai slabe.