| DCSHOE a întrebat:

Am un telefon cu sistem de operare android. Pana aici nimic nou sub soare. Problema este ca nu pot trimite pe un telefon care nu are android...si nici sa primesc. Primesc si trimit doar telefoanelor care au android. Exista vreun program sau ceva sa pot trimite si sa primesc de la toate telefoanele?

1 răspuns:
| alex4show a răspuns:

Nu, asta e strict de la telefonul tau. Si eu am un galaxy s si imi merge perfect de pe orice telefon. Du-te repede la un sevice gsm happy