| Mihai_Edi_1994 a întrebat:

Am un telefon DE la Orange pasadena Alcatel ontouch 902 si vrea sa descarc fifa14 dar telefonul este prea slab. Mi se descarca jocul dar nu imi intra in el.Ii pot face telefonului un ubdate ceva?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Singura versiune de soft disponibila pentru telefonul tau este Android 2.3.5. Este posibil ca jocurile utilizate de tine sa necesite o configuratie hardware mai performanta fata de cea oferita de telefonul tau.

Cu prietenie,
Orange Helper

1 răspuns:
| ComanA a răspuns:

Și eu am Orange Pasadena. Versiunea telefonului este compatibilă cu multe aplicații, dar procesorul este prea slab ca să le deschidă. Ex : fifa14, skype, uneori și Viber. Facebook-ul merge uneori greu. Facebook Messenger nici el nu se deschide.