| cioco1tweety a întrebat:

Am un telefon lg cookie fresh.Am incercat sa introduc un card de memorie micro sd de 2 GB.Imi cere un cod din 4 cifre(nu e 1234). Care ar putea fi codul?

Răspuns Câştigător
| aparatfoto a răspuns:

Incearca 0000

9 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Daca ai cititor de carduri, baga-l in el si formateza-l pe pc. tongue

Daca nu, poti incerca diverse coduri: 0000, 1111, tot asa...

| florinmarius a răspuns:

12345 sau 5 de 0 in cazul in care nu merge inseamna ca, cardul nu este nou si a fost parolat pe alt telefon intra in meniul telefonului si dai formatare card sau mai simplu in pc si ai scapat de cod stima

| andreyusnice a răspuns:

Trebuie sa fie scrie pe manualul de insctructiunii, daca nu este intreaba de unde l-ai luat.Bafta!

| BrD a răspuns:

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Formateaza pe pc si eu am la fel cookie freshhappy

| emma6312 a răspuns:

Si eu am un telefon la fel LG cookie fresh si mi s`a intamplat la fel la cardul de 2.Am introdus altul de 1 GB si mi-a mers fara probleme
. Daca nu a mers cardul` de 2 inseamna ca nu e bun pentru telu tau

| deyutzyk97 a răspuns:

Pai ar putea fi 4 de 0 daca nu merge nici cu asta du-te la omul de la care ai luat cardul si intreaba-l care e codu...

ps:si eu am patit asta si l-am dus la cineva sa mi-l repare si pe urma a mers

| MARIUS_2685 a răspuns:

| andreiii a răspuns:

0000 thinking