| andrey910 a întrebat:

Am un telefon LG GT450... mi-a cazut saptamana trecuta pe parchet si i s-a crapat display-ul...telefonul e inca in garantie, oare il pot repara gratis?

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Nu il poti repara gratis pentru ca garantia este valabila doar daca se strica telefonul,fara sa ii faci nimic, nu implica faptul ca tu treci cu trenul peste el/versi apa, etc.

| Alina2910 a răspuns:

Nu.pentru ca garantia repara defectiunile ce le are tel nu daca este stricat