| TokioFan a întrebat:

Am un telefon LG KU990 si am facut mai multe poze salvate in memoria telefonului, dar eu vreau sa le mut in memoria externa (MicroSD)am injur de 170 de poze si stie cineva cum se pot muta mai repede? Sa nu stau toata ziua sa mut fiecare poza sadFUNDA!

Răspuns Câştigător
| denisa402 a răspuns:

Si eu am telefon asa si mi s-a intamplat la fel.le marchezi si dai mutare in memoria externa...ca merg marcate si toate. cand ajungi la imagini proprii dai la optiuni si iti da marcare dai acolo le selectezi pe toate si dupa aia dai mutare si muti in memoria externa. dupa aia dai sa faci poze si dai unde sa se salveze mereu si dai locatie primara memeoria externa