| cami0405 a întrebat:

Am un telefon LG KU990i si cand incerc sa bag cablul de date nu-mi arata pozele.De intrat pot sa intru in folder, dar mi-l arata gol.Ce pot sa fac sa-mi arate pozele?

1 răspuns:
| jonyboy22 a răspuns:

Este posibil sa ai un card de memorie iar daca tu conectezi telu la pc el sa iti vada doar memoria din telefon nu si cea dupa cardul de memorie unde ai pozele un folder numit photo ai si pe tel ca si pe card este posibil sa le confunzi incearca sa pui cardul intr-un cititor si sa il conectezi la pc