| SnakeEys a întrebat:

Am un telefon lg optimus sol si nu stiu unde se duc fisierele transmise prin bluetooth.Cine ma ajuta primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Alex_2376 a răspuns:

In primul rand intri in file manager daca nu ai unul cauti pe market, dupa care intrii in aplicatie si cauti fisierul Bluetooth. merit funda? la multi ani

| SnakeEys explică (pentru Alex_2376):

Nu gasesc crying si in market pot sa i-au alte aplicatii nu sa gasesc bluetooth

| C8PILUcool a răspuns (pentru SnakeEys):

Pot sa se descarce chiar in fisierele telefonului

7 răspunsuri:
| Reparatoru a răspuns:

Imposibil sa nu fie un fisier pentru file receptionate, poate la mesaje sau in document.cauta si vei gasi. daca nu intra pe youtube si scrie denumirea tel.si cauti aplicatii.bafta

| SnakeEys explică (pentru Reparatoru):

Am gasit in polaris ofice

| Jko4r a răspuns:

Descarci Andro zip de pe Android Market si le poti deschide de acolo.
PS: Detin si eu acest telefon si sunt multumit de el. big grin

| C8PILUcool a răspuns:

Deci uita-te atent, in unde sunt trimise unde ai selectat fisierul.

| SnakeEys explică (pentru C8PILUcool):

Pai asta e nu am selectat nici un fisier doar am transferat si nu m-a redirectionat la el fisier