| TheShade a întrebat:

Am un telefon mai vechi fara credit pe cartela si vreau sa aflu nr lui.Cum pot afla? Daca nu este vreo posibilitate am sa-mi bag credit, Dar mi-ar trebui acum.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| zzzzz a răspuns:

Daca esti pe Orange suna la 222, iar daca esti pe Vodafone suna la nr *222.
p.s. La cosmote nu stiu numarul laughing

4 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Trimiti mesaj cu "solicita credit" sau "suna-ma" catre un alt numar.

| RфZaημtzα a răspuns:

Parca se suna la 222.Incearca.

| redrooose a răspuns:

Poti sa incerci *100# sa alegi servicii apoi ce mai faci si alegi una din categorii introduci un nr pe care il mai ai prin casa dar sa fie pe aceeasi retea si il trimti...Serviciul este gratis... Sper sa functionezehappy

| Steft_Stefan_1970 a răspuns:

Cum bagi credit daca nu stii nr?