| sebaxfh a întrebat:

Am un telefon Nokia 112, si vreau sa descarc pozele pe calculator, dar nu am la el mufa USB. Am incercat mai multe programe Bluetooth, dar nici un rezultat. Mi-am activat Bluetoothul, clar. Stie cineva cum ce program Bluetooth pot sa imi pun pozele de pe mobil?

1 răspuns:
| mOnAsX a răspuns:

Daca ai laptop activezi Bluetooth de pe laptop si le trimiti ...la calculator e nevoie de un adaptor Bluetooth stick care face ca PCul sa aiba Bluetooth si atunci poti trimite pozele,... sper ca ti-am fost de folos