| MadyBotnari a întrebat:

Hey,am nevoie de ajutorul vostru, cum pot sa descarc teme pentru Nokia Asha 200.
Eu vreau sa le descarc in calculator apoi sa le trimit prin bluetooth in telefon

Răspuns Câştigător
| BlackBoyHD a răspuns:

Foarte simplu intri pe http://mobile9.com alegi telefonul si dai in stanga la themes sau intri pe google si scrii Nokia 200 themes ai grija sa fie in extensia.nth!

| MadyBotnari explică (pentru BlackBoyHD):

TE IUBESC! :d:d Mersi mult de tot. :* respect

| BlackBoyHD a răspuns (pentru MadyBotnari):

happy ma bucur ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| LoLiPoP101 a răspuns:

Pai downloaza o tema speciala pentru telefonul tau... dupa care o pui pe telefon... eu cred ca mai bine este prin cablu usb, prin bluetoth, nu m-am priceput.

| MadyBotnari explică (pentru LoLiPoP101):

Tu ai Nokia asa 200?